Σελίδες: 1 2 [3]
Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: εεεε, εσείς οι από πάνω… αχμμμμμ  (Αναγνώστηκε 46416 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ψύλλος
Newbie
*
Μηνύματα: 44



« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 12, 2009, 13:23:46 »

θα απαντήσω μόνο στη φράση του halia

Για το αν έπρεπε να περάσει κοιτώντας και τα 180 λεπτά τότε πέρασε ο καλύτερος και πιο τυχερός

Σε βρίσκω μη-αντικειμενικό καθ' ότι δεν πιστεύω ότι θα έλεγες το ίδιο αν υποστήριζες Τσέλσι(που πας με τέτοιο όνομα) και αυτή περνούσε. Τι πάει να πει κοιτώντας 180 λεπτά, αυτά είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Κάθε παιχνίδι είναι διαφορετικό αλλά το πρώτο είναι παράμετρος για το δεύτερο. Η Άγγλοι το πήγαν εκεί που ήθελαν αλλά ευτυχώς η μπάλα είναι γένους θηλυκού(φαντάσου να ήταν και το κοράκι...) κι έτσι θα δούμε βαρβάτο τελικό κι όχι κλεφτοπόλεμο!!!
Όσο σκέφτομαι τις φούσκες του παπού σερ-Άλεξ, τα τρικ του Ρονάλντο, τις επελάσεις του Μέσι και τα καραγκιοζιλίκια του Βαλντές φτιάχνομαι ακόμα περισσότερο!!Υπομονή μέχρι τις 27 Μαϊου... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

(N)ever walk alone
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #31 στις: Μαΐου 12, 2009, 14:43:05 »

Δεν λέω ότι είμαι αντικειμενικός και δεν ξέρω τι θα έλεγα αν ήμουν με τους μπλε. Πάντως εμένα έτσι μου φάνηκε. Και μου ήταν περίεργο που από τη μια λέμε για αντρικό σπορ και από την άλλη βουτάμε. Όσο για τον διαιτητή ελπίζω να μην τον ξαναδούμε σε μεγάλο ματς γιατί δεν αντέχει στην πίεση του παιχνιδιού και είχε χάσει τον έλεγχο προ πολλού.

Κατά τα άλλα χαίρομαι που βγήκε η πρόβλεψη μου (έπρεπε να το παίξω στοίχημα) και συμφωνώ (τολμάω να κάνω και αλλιώς;) στα υπόλοιπα που είπες. Προσκυνώ το μάστερ και αναμένω ψυλλολόγια (και με αναφορά στη μεγαλοφυία της Καραγκούνας).  ’νεση
Καταγράφηκε
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #32 στις: Μαΐου 14, 2009, 13:47:08 »

Στοίχημα κανείς; Όχι φυσικά για το ποιός θα κερδίσει τα play-off (ποιος νοιάζεται; Κλείσιμο ματιού) αλλά πόσοι προπονητές θα απολυθούν από τις ομάδες με δικαιολογίες συνδεδεμένες με τα play-off. Ποντάρω στο 3 και με αυτό δεν εννοώ μόνο των ομάδων που συμμετέχουν στα play-off αλλά και αυτών που δεν μπήκαν στο (λίγο ή πολύ) τσακ.  ’νεση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 14, 2009, 13:48:50 από halias » Καταγράφηκε
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #33 στις: Μαΐου 26, 2009, 14:53:14 »

Δεν μπορώ να αφήσω ασχολίαστη την ατάκα της χρονιάς: Στην Μπαρτσελόνα να πάω θα βγω μες στην πρώτη τριάδα (μάλλον εννοούσε την Ρεάλ ο πρόεδρος). Και με αυτό το σχόλιο μας έπεισε ότι η πρόσληψη Βαλβέρδε, Κετσπάγια ή Κουτσής Μαρίας (συγγνώμη Μαρία) δεν παίζει ρόλο στον Ολυμπιακό. Τότε γιατί έδωσε λεφτά και υποσχέσεις πέρσι με την πρόσληψη του Ισπανού;

Ας είναι καλά η αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου (πληρώνετε θύματα) ’νεση 
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #34 στις: Μαΐου 28, 2009, 10:29:56 »

Όπως είχα πει :

Θα ξαναμιλήσω μετά τον τελικό  ’νεση

και το μόνο που έχω να πω είναι :

Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
ψύλλος
Newbie
*
Μηνύματα: 44



« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 01, 2009, 14:35:31 »

Κατώτερος των προσδοκιών ο φετινός τελικός............
Καταγράφηκε

(N)ever walk alone
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 01, 2009, 14:43:36 »

Καλά θυμάσαι τον περσινό; Αν τα βάλεις κάτω μπορεί η Man.United να ήταν μέτρια αλλά και πάλι καλύτερα από πέρσι. Διατηρήθηκε και ο κανόνας : καμιά ομάδα δεν το σηκώνει δυο συνεχόμενες χρονιές (που δείχνει πόσο δύσκολο είναι). ’νεση 
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 01, 2009, 15:45:07 »

Καλά θυμάσαι τον περσινό; Αν τα βάλεις κάτω μπορεί η Man.United να ήταν μέτρια αλλά και πάλι καλύτερα από πέρσι. Διατηρήθηκε και ο κανόνας : καμιά ομάδα δεν το σηκώνει δυο συνεχόμενες χρονιές (που δείχνει πόσο δύσκολο είναι). ’νεση 

Συμφωνώ και στα δύο ...
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #38 στις: Ιουνίου 01, 2009, 15:47:09 »

Κατώτερος των προσδοκιών ο φετινός τελικός............

Δεν έχεις άδικο - κι εγώ τον περίμενα καλύτερο ....

Τελικά όμως σημασία έχει ότι σηκώσαμε την κούπα  ’νεση
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
Σελίδες: 1 2 [3]
Εκτύπωση
Μεταπήδηση σε: