Σελίδες: 1 [2] 3
Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: εεεε, εσείς οι από πάνω… αχμμμμμ  (Αναγνώστηκε 46417 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 05, 2009, 18:01:09 »

Παίξ' το χαλίφης και κάνε outsourcing (πως το μιλάω το english) για να προλαβαίνεις. Ή πνίξου στη δουλεία (γιατί δουλειά δεν είναι) και από τον άλλο μήνα χαλαρά.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 05, 2009, 23:43:32 »

Ένα έχω να πω:

2-6 στο El Classico.

Chelsea και Manchester ερχόμαστε

Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 06, 2009, 11:00:36 »

Ξύπνησε και ο Mike. Πάνε τόσες μέρες ρεεεεεε. Τώρα έχουμε τους μπλε λεφτάδες (και το τρίτο πόδι του Drogba). Χθές του είχε συνέντευξη το BBC και είδα καλύτερα την ασχημόφατσα του. Δεν λέω μαζί με Toni και Van Nistelroy οι καλύτεροι μες στην περιοχή (ο Torres είναι ξεχωριστή περίπτωση) αλλά όταν σταματήσει το ποδόσφαιρο, το παλικάρι έχει έτοιμη δεύτερη καριέρα σαν πρωταγωνιστής σε ταινίες τρόμου. Χέζεσαι και μόνο που τον βλέπεις. Αφού θα μπορούν να τρομάζουν τα παιδιά χωρίς μπαμπούλα, μόνο με την φράση : Έρχεται, έρχεται, έρχεται ο Drogba Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ’νεση
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 06, 2009, 12:13:49 »

Ξύπνησε και ο Mike. Πάνε τόσες μέρες ρεεεεεε.

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός

mes que un club, αγαπητέ μου....Δεν μας φοβίζει κανένας Drogba με 3 ή περισσότερα χέρια  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
gbal
Administrator
Hero Member
*****
Μηνύματα: 1.910


g.baliotis@hotmail.com
WWW E-mail
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 06, 2009, 12:56:05 »

Ο Φοσβά μας φοβίζει μήπως? χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 06, 2009, 14:31:25 »

Ο Φοσβά μας φοβίζει μήπως? χαχαχαχαχα

"και φέεεερνειιιι βόοοολτεεεες ο Φοσμπά...."  ’νεση Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

πάμε για Pro Evolution ?
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 06, 2009, 14:38:06 »

Αυτό είναι άδικο. Εγώ δεν έχω Pro (και με παιγμένο τον ανεμιστήρα δεν μπορώ να παίξω ούτε το Pro 2006) και εσείς σχεδιάζετε το σημερινό παιχνίδι σε μάχη mano a mano ? No puedo mas %#*/*%*$#@^&  ’νεση Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #22 στις: Μαΐου 06, 2009, 14:45:13 »

Αυτό είναι άδικο. Εγώ δεν έχω Pro (και με παιγμένο τον ανεμιστήρα δεν μπορώ να παίξω ούτε το Pro 2006) και εσείς σχεδιάζετε το σημερινό παιχνίδι σε μάχη mano a mano ? No puedo mas %#*/*%*$#@^&  ’νεση Θυμός Θυμός Θυμός

Σημερινό;; Μπα, λίγο δύσκολο...Είμαστε και 2500χλμ μακριά  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 06, 2009, 16:18:12 »

Δεν εννοούσα να πάτε στο μάτς βρε κεφτέ. Όσο για το αν θέλετε να παίξετε στο Pro το παιχνίδι δεν έχει σημασία τυχόν απόσταση αλλά πρόσβαση σε γρήγορη γραμμή. Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 06, 2009, 23:53:34 »

Εκδίκηση ολέ. Όχι δεν ήταν η καλύτερη ομάδα η Barca, ήταν η μόνη ομάδα. Θα γίνω κακός αλλά το αντιποδόσφαιρο που έπαιξε η Chelsea με ξύλο,κατενάτσιο και στα δυο παιχνίδια, γκρίνιες συνεχείς (είχε δεν είχε δίκιο) και στο δεύτερο ημίχρονο οι συνεχείς βούτες σε κάθε τζατζάρισμα, δεν άξιζε τη νίκη. Εντάξει τελικά είχε περισσότερες ευκαιρίες και ίσως να τις άξιζαν κάποια σφυρίγματα αλλά πήγε να κλέψει και όχι να διεκδικήσει νίκη και τελικά το λούστηκε. Τώρα θα ακούσουμε τα μύρια όσα για μαγειρέματα που θα τα ακούγαμε όμως και αν πέρναγε λόγο κόκκινης. Εν τέλει μίλησε ο Andres στη μια φάση που δημιούργησε τελικά η Barca.  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ’νεση ’νεση
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #25 στις: Μαΐου 07, 2009, 00:07:12 »

Γιατί δεν με ακούτε που το λέω τόσο καιρό ;;;;

Η κούπα είναι δική μας λέμε!!!!!!! ’νεση

Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
Stepas
Legend member
Full Member
***
Μηνύματα: 146



« Απάντηση #26 στις: Μαΐου 07, 2009, 10:45:07 »

Χτες η Μπάρτσα έπρεπε να περάσει πάση θυσία. Σόρρυ κιόλας αλλά η Τσέλσι σφάχτηκε. Όχι ότι με πειράζει εμένα, ίσα-ίσα αντιπαθής μου είναι η ομάδα του Αμπραμό, αλλά για να λέμε τα πράγματα με τ’όνομά του χτες η Μπάρτσα δεν άξιζε ούτε καν το Χ που τελικά πήρε. Κι αυτός ο Γκουαρντιόλα τι χάλια κοουτσάρισμα έκανε; Επειδή πολλοί λένε "καλύτερη ομάδα η Μπάρτσα, έπρεπε να περάσει" να τους πω ότι όντως η Μπάρτσα είναι φέτος η καλύτερη ομάδα του κόσμου, αλλά στο ποδόσφαιρο δεν νικάει πάντα ο καλύτερος και αυτός είναι ένας ακόμη λόγος που το κάνει συναρπαστικό. Μερικοί άλλοι επίσης λένε ότι δεν έπρεπε να περάσει η Τσέλσι επειδή έπαιξε κατενάτσιο. Μα  ρε παιδιά αν έπαιζε την Μπάρτσα στα ίσα θα έτρωγε μια 5άρα αλα Μπάγερν ή μια 6άρα αλα Ρεάλ και θα γελάγανε και τα τσιμέντα. Και στο κάτω-κάτω ναι μεν έπαιξε πίσω αλλά έκανε τόσες φάσεις μπροστά σε αντεπιθέσεις κτλ.

Μέσα στη χρονιά συνολικά η Μάντσεστερ μπλιαχ Γιουνάιτεντ και η Μπάρτσα ήταν οι δύο καλύτερες ομάδες και άξιζαν να είναι στον τελικό. Αυτό είναι αλήθεια. Χτες όμως, κακά τα ψέματα, άξιζε να περάσει η Τσέλσι.
Καταγράφηκε
Billaras
Administrator
Hero Member
*****
Μηνύματα: 863



« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 07, 2009, 11:39:13 »

Παρταλι ο Γκουαρντιολα αλλα τετοιο κοουτσαρισμα απο τον Χιντινγκ δεν το περιμενα...Μου θυμισε κατι απο Τακη Λεμονη η μαλλον καλυτερα τον πιγκουινο που ειχε ο Βαζελος οταν επαιζε το τσουκου τσουκου μπολ Μαρκαριαν...Και καλα επαθε και αποκλειστηκε...Παμε ρε Μπαρτσα σηκωσε το
Καταγράφηκε

5 μέρες τρως τ' αγγούρι και στα κλαμπ το παίζεις μούρη
halias
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 436


I hate forums


E-mail
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 07, 2009, 11:59:05 »

Πρωτον για Mike εγώ δεν πιστεύω στα σίγουρα και δίνω προβάδισμα στην United κυρίως λόγο Ferguson και Roοney. @Στεπας μπορεί σε πρώτη ανάγνωση να φαίνεται ότι σφάχτηκε αλλά αν κοιτάξεις πιο κοντά θα δεις πολλές φάσεις που οι παίχτες-γομάρια της Chelsea βουτάνε μόλις δουν την μπάλα να φεύγει. Έτσι ήταν τα δυο πρώτα πέναλτι που ζήτησαν και ειδικά με τον Drogba φαίνεται να τον κρατά ο Toure και μετά να πετά τον Toure πίσω του και τελικά ο Toure να του παίρνει την μπάλα καθαρά με τάκλιν και τότε να πέφτει και να ζητά πέναλτι. Δεν λέω ότι όλες οι αποφάσεις του διαιτητή ήταν σωστές αλλά αν ήθελε να περάσει η Barca δεν θα τις έδινε κόκκινη (που δεν υπήρχε) ενώ χάνει και χρειάζεται γκολ. Απλώς στο τέλος η Chelsea γκρίνιαζε ακόμα και για τα πλάγια και ο διαιτητής δεν τους πίστευε για τίποτα . Ομολογώ πάντως ότι το τρίτο που ζήτησαν δινόταν άνετα με το χέρι του Πικέ αλλά το άλλο για το οποίο φώναζε ο Balak είχε άδικο . Δεν θέλω να μπω στο τριπάκι και να μιλάω και για το πρώτο ματς, αλλά όταν επιτρέπεις το ξύλο παίζοντας και λέγοντας ότι το ποδόσφαιρο είναι ανδρικό άθλημα (δήλωση Gous) δεν ζητάς κόκκινες, πέναλτι, φάουλ με το παραμικρό. Ουφ τα είπα και ξεθύμανα.

Για το αν έπρεπε να περάσει κοιτώντας και τα 180 λεπτά τότε πέρασε ο καλύτερος και πιο τυχερός. ’νεση

Για τους προπονητές μάλλον ο Πέπε δεν είχε επιλογές αλλά και ο Γκους δεν κοουτσάρισε της προκοπής και φάνηκε από το ότι δεν άφησε τον Ντιντιε δεξιά, στο σχήμα που δημιούργησε την μεγαλύτερη ευκαιρία της Chelsea. Τώρα τυφλός ήταν, πρόβλημα με Ανελκά έχει... Για το στήσιμο των ομάδων τα είπα.
Καταγράφηκε
MikeMous
Legend member
Sr. Member
***
Μηνύματα: 265



« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 12, 2009, 12:51:07 »

Πρωτον για Mike εγώ δεν πιστεύω στα σίγουρα και δίνω προβάδισμα στην United κυρίως λόγο Ferguson και Roοney.

Θα ξαναμιλήσω μετά τον τελικό  ’νεση
Καταγράφηκε

Η Τεχνητη Νοημοσύνη δεν μπορεί να νικήσει τη Φυσική Ηλιθιότητα
Σελίδες: 1 [2] 3
Εκτύπωση
Μεταπήδηση σε: